Tesco

Pokud nehledáte jenom práci, ale chcete mít kolem sebe i skvělé lidi, očekáváte spravedlivé jednání, stabilitu a zajímavou kariéru, jste pro nás ten správný člověk na správném místě!

PRACOVNÍK OBCHODNÍHO PROVOZU (HM Česká Třebová)

PRACOVNÍK OBCHODNÍHO PROVOZU ÚSEK (HM Česká Třebová)

Pro hypermarket Tesco Česká Třebová hledáme na úsek pultového prodeje a pekárny nové kolegy:

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • doplňování a aktivní prodej zboží
  • zajištění poskytování prvotřídního zákaznického servisu
  • poskytování aktuálních informací o nabídce produktů a služeb
  • kontrola kvality zboží
  • dodržování předpisů, procedur a kvality služeb poskytovaných zákazníkům
  • podpora manažera prodejny při plnění stanovených prodejních cílů

POŽADUJEME:

- min. vyučení
- dobré komunikační schopnosti
- silné prodejní dovednosti
- zaměření na zákazníka
- základní znalost nabízených produktů

NABÍZÍME:

  • možnost pracovního růstu
  • zázemí mezinárodní společnosti
  • firemní benefity

Informace o pozici

Místo pracoviště

Dr. E. Beneše 642, 560 02  Česká Třebová-Parník, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Tesco Stores ČR a. s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt:

Kontakt

Veronika Dvořáková

Nabídka brigád

Virtuální prohlídka